logo

Portret • Zastane Światło Dzienne

Warsztaty Fotograficzne • 20200216 • 1300 - 1500+/- • Gdańsk

Fotografia w studiu fotograficznym pozwala całkowicie kontrolować światło - a co możemy zrobić, kiedy dysponujemy tylko światłem zastanym? Jak pracować ze światłem w plenerze? Warsztaty poświęcone pracy ze światłem zastanym, na których dowiesz się jak wykorzystać zalety światła i minimalizować jego wady by uzyskać planowane efekty?

Fotografia portretowa w plenerze pojawia się jest bardzo popularna jednocześnie ma wiele przewagi nad fotografią studyjną poza kontrolą oświetlenia. Nauczenie się jak sobie radzić z zastanym światłem otworzy Ci nowe możliwości pracy fotograficznej i uzyskiwanie satysfakcjonujących efektów.

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, których interesuje fotografia portretowa i chcą poszerzyć swój warsztat fotograficzny o nowe techniki, uzupełnić wiedzę, lub podjąć swoje pierwsze kroki w fotografii portretowej w kierunku profesjonalnej produkcji fotograficznej. Dla zaawansowanych uczestników nie zabraknie bardziej wyszukanych technik i niestandardowych rozwiązań.

[] Materiał Edukacyjny • Fotografia Portretowa • Światło Zastane [PDF] Uczestnicy otrzymają materiał edukacyjny do dalszego samodzielnego doskonalenia umiejętności.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii portretowej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Aparat fotograficzny powinien być wyposażony w gorącą stopkę (hot shoe) pozwalający na podłączenie do lampy błyskowej. Osoby, które posiadają własne lampy, mogą je przynieść, w ten sposób możesz doskonalić technikę pracy z własnym sprzętem. Kolorowe filtry fotograficzne dla osób, które planują czarno-białe ujęcia.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 16 lutego 2020. Spotykamy się o 13:00 na peronie SKM Gdańsk Zaspa.

Koszt: 100 zł (50 zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200216 Portret. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Portret #FotografiaPortretowa #Gdansk #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #FilmSpace #TopazMedia #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line