logo

Balans Bieli • Technika Fotograficzna

Warsztaty Fotograficzne • 20200209 • 1300 - 1500+/- • Gdańsk

Fotografia opiera się na kolorach. To jakie kolory zostaną użyte stanowi bazę zdjęcia na którą możemy wpływać za pomocą między innymi balansu bieli. Poprawny, czy zabużony ma swoją wartość którą można używać na różne sposoby.

Podczas zajęć zajmiemy się korygowaniem balansu bieli na zaawansowanym poziomie oraz pokażemy limity jakie mają aparaty fograficzne oraz jak sobie z tym radzić. Dodatkowo zajmiemy się użyciem balansu bieli jako kreatywnego narzędzia do tworzenia ciekawych efektów.

Zajęcia z zakresu zaawansowanego użycia koloru w fotografii i wykorzystania go w świadomy sposób do realizacji konkretnych założeń.

[] Materiał Edukacyjny • Uczestnikom zostanie przekazany materiał edukacyjny fotografii: Naturalny System Kolorów (wersja mini), oraz zestaw presetów kolorystycznych do Adobe Photoshop pomocny przy kreatywnych produkcjach.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka użycia balansu bieli w fotografii i filmie.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 9 lutego 2020. Spotykamy się o 13:00 przed Empikiem w tunelu dworca głównego w Gdańsku.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200209 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#BalansBieli #Gdańsk #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #TopazMedia #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line