logo

Fotografia Lasu • Zima ( + ognisko )

Warsztaty Fotograficzne • 20200208 • 1000 - 1400+/- • Rumia

Fotografia lasu zimą niesie ze sobą nieco trudności i wymaga więcej umiejętności, niż fotografowanie tej samej scenerii w środku lata. Będziemy fotografować, las by stworzyć jak najbardziej imponujące widoki w środku zimy.

Warsztaty będą trwały około 2 godzin, a następnie zrobimy sobie ognisko i zjemy "obiad". Każdy przynosi jedzenie we własnym zakresie.

Należy przygotować się odpowiednio do panujących warunków pod kątem fotograficznym jak i fizycznym: właściwe trzewiki i wdzianko, naładowane baterie, itd.

Jeśli ktoś z uczestników warsztatów chce zaprosić na ognisko swoją rodzinę, lub bliskie osoby to jest to możliwe. Udział w ognisku jest darmowy. Osoby, które zgłoszą taką chęć otrzymają mapę dojazdu z lokalizacją ogniska.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii krajobrazowej. Spędzenie czasu w naturze i ognisko.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Odpowiednie przygotowanie.

Gdzie: Rumia.

Czas: Czas: 8 lutego 2020. Spotykamy się o 10:00 przed dworcem kolejowym w Rumi.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200208 Rumia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Rumia #FotografiaLasu #Ognisko #LasyGdanskie #TrojmiejskiParkKrajobrazowy #ZagorskaStruga #FotografiaKrajobrazowa #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #TopazMedia #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line