logo

Sopoteka • Fotografia jako Profesja

Teoria • Warsztaty Fotograficzne • 20200203 • 1800 - 1950+/- • Sopot

Fotografia pasjonuje wiele osób i może być wspaniałym hobby, ale fotografia także może być zawodem. Jak zamienić swoje zainteresowanie w profesję? Na to i inne pytania odpowiemy sobie podczas warsztatów Fotografia jako Profesja, oraz omówimy tajniki profesjonalnej fotografii.

Podczas warsztatów zajmiemy się przeprofilowaniem hobby w zawód, omówimy jakie czynniki decydują o sukcesie, jakie tworzą przeszkody, oraz na co zwrócić uwagę aby nasze działania przynosiły owoce.

Zajęcia przeznaczone dla osób pasjonujących się fotografią, zainteresowanych przekwalikowaniem lub używaniem fotografii jako dodatkowego zajęcia zarobkowego.

[] Warsztaty prowadzone przez Sopocki Klub Fotograficzny są zorientowane na kreatywność, poszerzanie horyzontów i obalanie dogmatów fotograficznych. Przekazywana wiedza jest przede wszystkim praktyczna i ma realne zastosowanie w produkcji fotograficznej.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane we współpracy z Sopoteką, przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF.

Cel: Fotografia jako profesja.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego. Otwarty umysł.

Gdzie: Sopot • Sopoteka (dworzec kolejowy)

Czas: 3 lutego 2020 • 18:00 - 19:50 (wymagana punktualność)

Koszt: 0 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200203 Sopoteka.

Status: wolne miejsca


#Sopoteka #FotografiaJakoZawod #ProfesjonalnaFotografia #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #TopazMedia #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line