logo

Światła Miejskie • Fotografia Architektury

Warsztaty Fotograficzne • 20200129 • 1900 - 2100+/- • Gdynia

Fotografia architektury podczas której skupimy się na oświetleniu budynków i wydobywaniu ze statycznej bryły dynamiki. Ujęcia będziemy konstruować tak aby zdjęcia były "pomnikowe" nieco przerysowane i robiły mocne wrażenie. Celem jest pokazanie dowolnego budynku w świetny sposób który przyciągnie uwagę.

Podczas zajęć obierzemy dwa tory pracy jeden zorientowany na zdjęcia prosto z aparatu a drugi na tworzenie półproduktu do dalszej obróbki cyfrowej za pomocą której można uzyskać bardziej kontrolowany efekt.

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii architektury oraz osób poszukujących kreatywnej techniki tworzenia zdjęć wysoko-kontrastowych. (dramatic lighting, low key lighting)

[] Materiał Edukacyjny • Uczestnikom zostanie przekazany ogólny materiał edukacyjny dotyczący fotografii architektury, oraz zestaw presetów do Adobe Photoshop pomocny przy kreatywnych produkcjach.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii architektury.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Dla osób posiadajacych filtry ND, CPL i filtry kolorowe do fotografii czarno-białej.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 29 stycznia 2020. Spotykamy się o 19:00 na peronie Gdynia Główna.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200129 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca

#Gdynia #GdynskiModernizm # #BlackandWhitePhotography #BW #FotografiaArchitektury #FotografiaMiejska #Architecture #ArchitecturePhotography #CityscapePhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line