logo

Zimowe Kwiaty • Makro Fotografia

Warsztaty Fotograficzne • 20200118 • 1200 - 1500+/- • Wejherowo

Zimowe krajobrazy dla świata makro fotografii zawierają w sobie równie dużo piękna jak wiosenna łąką usiana kwiatami. Poszukamy w leśnym krajobrazie mikro światów do sfotografowania, pobawimy się nieco oświetleniem aby ożywić fotografowaną scenerię i jednocześnie popracujemy poza makro fotografią co nieco z makro oświetleniem.

Makro fotografia i praca z oświetleniem jest dobrym miejscem do nauki obu tematów. Poczas zajęć ćwiczysz oko dostrzegając to co ciekawe w leśnej ściółce, masz możliwość oświetlić fotografowany obiekt według upodobania bo jest to możliwe.

Warsztaty przeznaczone dla pasjonatów fotografii. Dodatkowe elementy oświetlenia mogą być cenne dla osób zajmujących się np. portretem.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka makro fotografii.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Latarka. Dla chętnych filtry fotograficzne i filtry oświetleniowe.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 26 stycznia 2020. Spotykamy się o 13:00 na peronie SKM Gdynia Leszczynki.

Koszt: 30 zł
Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200126 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca

#Gdynia #LasyChylonskie Makro #FotografiaMakro #Macro #MacroPhotography #LightingWorkshop #PhotographyLigting #OswietlenieFotograficzne #NaukaOswietleniaFotograficznego #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line