logo

Malowanie Światłem • Stocznia Gdańsk

Warsztaty Fotograficzne • 20200119 • 1300 - 1500+/- • Gdańsk

Malowanie światłem w Stoczni Gdańskiej. Fotografia eksperymentalna pozwala na naukę niestandardowych technik i lepszego zrozumienia fotografii. Malowanie światłem jest fascynującą techniką, dzięki niej można tworzyć ciekawe zdjęcia. Malowanie światłem można wykorzystać do prawidłowej ekspozycji, lub uatrakcyjnienia kompozycji np. w opuszczonych miejscach pozbawionych oświetlania jako efekt lub konieczność.

Podczas warsztatów nauczymy się obu metod i kilku kreatywnych rozwiązań jak malować i co można ciekawego w ten sposób uzyskać.

[] Fotografia Analogowa • Temat na Lomografię. Polecam aparat Smena i film o niskim iso co pozwoli Ci na dłuższe ekspozycje podczas malowania i nie prześwietlisz filmu (zbytnio). Lekko prześwietlony film po warsztatach można wywołać w laboratorium fotografcznym jako np. (-2) niedowywołanie. Proces pracy analogowej należy zaplanować przed warsztatami. Podczas zajęć będą też porady dla osób pracujących z aparatami analogowymi.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka kreatywnej techniki fotograficznej malowanie światłem (light painting).

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Latarka. Dla chętnych filtry fotograficzne.

Gdzie: Gdańsk • Stocznia Cesarska

Czas: 22 stycznia 2020. Spotykamy się o 20:00 na peronie SKM Gdańsk Stocznia.

Koszt: 30 zł
Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200122 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca

#Gdansk #MalowanieSwiatlem #StoczniaGdansk #StoczniaCesarska #LightPainting #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line