logo

Wielokrotna Ekspozycja • Fotografia Architektury

Warsztaty Fotograficzne • 20200119 • 1300 - 1500+/- • Gdańsk

Wielokrotna ekspozycja bloków mieszkalnych na gdańskiej Zaspie to idealna architektura do tego typu kretywnych działań. Warsztaty są skierowane na pobudzanie kreatywności i abstrakcyjne myślenie w wyniku którego powstaną ciekawe kompozycje fotograficzne opate na technice wielokrotnej fotografii.

Podczas warsztatów zrobimy kilka podejść odmiennych niż w tradycyjnej architekturze. Na początek poszukamy abstrakcji, następnie ciekawych ujęć po kątem jak fotografować względnie nudną bryłę by uzyskać ciekawy efekt, a na koniec po eksperymentujemy z różnymi technikami wielokrotnej ekzpozycji z użyciem filtrów fotograficznych.

[] Materiał Edukacyjny • Osoby biorące udział w warsztatach mogą nie posiadać w swoich aparatach funkcji wielokrotnej ekspozycji (większość aparatów ma tę funkcję - sprawdź swój aparat), otrzymają instrukcje jak zrobić zbliżony efekt w post produkcji z użyciem programu graficznego obsługującego warstwy.

[] Fotografia Analogowa • Idealny temat na Lomografię. Polecam aparat Smena i jakiś ciekawy film. Podczas zajęć będą też porady dla osób pracujących z aparatami analogowymi.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka wielokrotnej ekspozycji na przykładzie fotografii architektury.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny. Dla chętnych: filtry fotograficzne dowolnego typu które pomogą w kreatywnych efektach.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 19 stycznia 2020. Spotykamy się na peronie SKM w Gdańsk Zaspa.

Koszt: 30 zł
Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200119 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca

#Gdansk #FotografiaArchitektury #GdanskZaspa #TechnikaFotograficzna #WielokrotnaEkspozycja #Lomografia #Lomography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line