logo

Kaszuby • Zimowe Krajobrazy

Warsztaty Fotograficzne • 20200118 • 1200 - 1500+/- • Wejherowo

Zwiedzamy stolicę Kaszub czyli Wejherowo. Podczas fotograficznego safari zmontujemy zdjęcia w dwóch formach: dokumentalnej i pocztówkowej. Pierwsza będzie nastawiona na wartość fotografowanego obiektu a druga na estetykę. Materiał będzie tworzony tak by przedstawiał Wejherowo w jak najciekawszy sposób i pozwoli na złożenie ze zrobionych zdjęć reportażu podróżniczego.

Podczas warsztatów możesz nauczyć się jak fotografować miasto by pokazać je w ciekawych kadrach, niezależnie od zastanych walorów i pogody. Zajęcia zaplanowane są w południe w czasie kiedy jest najtrudniejsze oświetlenie z fotograficznego punktu widzenia. Jak sobie z poradzić z wyzwaniem i jak fotografować? Zapraszamy na warsztaty.

[] Architektura • część warsztatów będzie poświęcona architekturze miejskiej i jak ją fotografować w spójny sposób by później uzyskać pożądane efekty.

[] Fotografia Analogowa • Idealny temat na Lomografię. Polecam aparat Smena i jakiś ciekawy film. Podczas zajęć będą też porady dla osób pracujących z aparatami analogowymi.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii dokumentalnej i pocztówkowej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Filtry fotograficzne mogą być przydatne jeśli planujesz zdjęcia czarno-białe.

Gdzie: Wejherowo.

Czas: 18 stycznia 2020. Spotykamy się o 12:00 na rynku obok pomnika Wejhera.

Koszt: 30 zł
Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20200118 Wejherowo. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca

#Wejherowo #Kaszuby #KaszubyProjektFotograficzny #ArchitekturaWejherowa #FotografiaDokumentalna #ReportazFotograficzny #SKF #SopockiKlubFotograficzny #PiotrCwiklinski #StudioPCF #Movid #Topaz Media #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny #Urbex #UrbexPhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze
line