strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Kociewie • Wyjazd Fotograficzny

Piesza Wycieczka • Warsztaty Fotograficzne • 20191215 • 0700 - 1500+/- • Pszczółki - Tczew

Wyjazd fotograficzny połączony z pieszą wycieczką przez pola. Podczas spaceru będziemy fotografować krajobrazy płn. Kociewia lub południowych Żuław Gdańskich w jednym. Planowana piesza wycieczką będzie miała dystans około 13 kilometrów. Należy przygotować się odpowiednio do panujących warunków pod kątem fotograficznym jak i fizycznym. Właściwe buciki, woda, itd.

Fotograficznie będzie okazja do nauki fotografii krajobrazowej, fotografii miejskiej, architektury i fotografii ulicznej. Techniki jakich będziemy używać to HDR, fotografia panoramiczna, fotografia czarno-biała. Dodatkowo trening oka pod kątem kadrów, oraz kompozycji obrazu.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Spędzenie czasu w naturze i spacer fotograficzny z elementami nauki fotografii krajobrazu. Planowane minimalistyczne krajobrazy Żuław.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Odpowiednie przygotowanie buciki, woda, et cetera…

Gdzie: Pszczółki - Tczew.

Czas: 15 grudnia lipca 2019. Spotykamy się w pociągu relacji Gdynia - Bydgoszcz, który wyjeżdża z Gdyni Głównej o godzinie 7:23.

Koszt: 50 zł
Weekendowy bilet kolejowy na Przewozy Regionalne (39PLN). Lub przejazd na trasie: Trójmiasto - Pszczółki; Pszczółki - Trójmiasto.
Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191215 Kociewie. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Status: wolne miejsca#Kociewie #Pszczółki #Tczew #PieszaWycieczka #WyjazdFotograficzny #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #Fotografia #NaukaFotografii #WyjazdyFotograficzne #WyprawyFotograficzne #PiotrCwiklinski #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny
line