strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Długa Ekspozycja • Technika Fotograficzna

Warsztaty Fotograficzne • 20191208 • 1700 - 1900+/- • Gdynia

Warsztaty poświęcone technice fotograficznej zwanej długą ekspozycją. Podczas warsztatów będziemy bawić się różnymi czasami naświetlania ucząc się jakie dają rezultaty oraz tego jak to się ma do naszych oczekiwań. Długa ekspozycja daje fantastyczne wyniki, warto ją poznać i używać za każdym razem kiedy ma to sens.

Wykonamy różne zdjęcia na których będzie można nauczyć się techniki fotograficznej od podstaw i/lub ją udoskonalić na bardziej skomplikowanych przykładach. Fotografia długiej ekspozycji jest bardzo przydatna przy tworzeniu ciekawych zdjęć, tuszowaniu niechcianych elementów oraz jedna z jej wartości to że pokazuje nam świat w jaki nie możemy go zobaczyć ludzkim okiem, od poruszonych ludzi aż po rozmyte światła samochodów.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka długiej ekspozycji fotograficznej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, statyw, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 8 grudnia 2019. Spotykamy się na peronie SKM Gdynia Główna o 17:00

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191208 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#Gdynia #ModernizmGdynski #TechnikaFotograficzna #DlugaEkspozycja #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #Fotografia #NaukaFotografii #WyjazdyFotograficzne #WyprawyFotograficzne #PiotrCwiklinski #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny
line