strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Stocznia Cesarska • Fotografia Czarno-Biała

Warsztaty Fotograficzne • 20191130 • 1230 - 1430+/- • Gdańsk

Fotografia czarno-biała należy do klasycznych technik fotograficznych i żaden szanujący się fotograf nie może jej nie znać. Fotografowanie połączymy z eksploracja terenów dawnej stoczni cesarskiej w Gdańsku. Na przykładzie przemysłowych krajobrazów nauczymy się tworzenia fotografii czarno-białej zorientowanej na temat - przekaz - geometrię - kontrast. Dla osób rozpoczynających przygodę z czarno-białą fotografią doskonała okazja do nauki od podstaw a dla zaawansowanych fotografów wyszukany zestaw do doskonalenia umiejętności.

Podczas warsztatów zajmiemy się pracą z poszukiwaniem czarno-białych tematów oraz metod ich fotografowania. Następnie zajmiemy się geometrią obrazu dzieląc ją na słabą i silną. Na koniec kreatywne techniki fotograficzne i tworzenie artystycznych zdjęć czarno-białych.

Zajęcia przeznaczone dla osób pasjonujących się fotografią, zainteresowanych poznaniem czarno-białej techniki fotograficznej.

[] Obróbka Cyfrowa. Dla chętnych możliwy jest udział w praktycznych warsztatach Photoshop dla Fotografów • Fotografia Czarno-Biała. Zajęcia odbędą się 2 grudnia 2019 w Sopocie. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: warsztaty.studiopcf.com (zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe).

[] Fotografia Analogowa. Dla chętnych jest możliwość pracy z fotografią analogową i lomografią. Podczas zajęć zostaną wplecione porady fotograficzne dotyczące fotografii analogowej.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii czarno-białej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Przydatne mogą być zielone i czerwone filtry fotograficzne.

Gdzie: Gdańsk • Stocznia Cesarska

Czas: Czas: 30 listopada 2019. Spotykamy się o 12:30 na peronie SKM Gdańsk Stocznia.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 201911330 Stocznia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz informację zwrotną.

Status: wolne miejsca

#StoczniaGdansk #StoczniaCesarska #FotografiaAnalogowa #Lomography #FiltryFotograficzne #FotografiaCzarnoBiala #FotografiaArtystyczna #Gdansk #BlackandWhitePhotography #BW #FineArtPhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #Fotografia #NaukaFotografii #WyjazdyFotograficzne #WyprawyFotograficzne #PiotrCwiklinski #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny
line