strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Fine Art • Fotografia Morza

Warsztaty Fotograficzne • 20191124 • 1400 - 1600+/- • Sopot

Fotografia morza jest dość trudna jednocześnie odwdzięcza się pięknem i unikatowością. Morze codziennie jest inne i warto obserwować te zmiany by je uchwycić na zdjęciach. Fotograficznie podejdziemy do zdjęć w pierwszej kolejności od strony techniki fotograficznej a następnie artystycznych rozwiązań.

Podczas warsztatów zajmiemy się pracą ze światłem i ruchem który zawsze jest obecny na morzu. Ruch chcemy wykorzystać tak by stworzył ciekawe zdjęcie niezależnie od warunków pogodowych. Światło możemy stworzyć dowolne - jeśli wiemy jak. Co będzie też przedmiotem nauki. Rozpoczniemy od podstaw i zrozumienia charakterystyki światła i jego parametrów. Następnie zajmiemy się metodami kontrolowania światła i jakie tego metody niosą za sobą wady i zalety. Po tej fazie przejdziemy do ruchu. Na koniec kreatywne techniki fotograficzne i tworzenie artystycznych zdjęć z półki fine art.

Zajęcia przeznaczone dla osób pasjonujących się fotografią, zainteresowanych poznaniem technik fotograficznych mających zastosowanie w fotografii fine art.

[] Obróbka Cyfrowa. Dla chętnych możliwy jest udział w praktycznych warsztatach Photoshop dla Fotografów o Fine Art. Zajęcia odbędą się 25 listopada 2019 w Sopocie. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: https://warsztaty.studiopcf.com (zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe).

[] Druk fotograficzny. Dla chętnych jest możliwość druku fine art na piance 50x70cm na papierze ILFORD Fine Art. w cenie 100zł lub 50x50cm w cenie 80zł. Osoby planujące druk otrzymają dodatkowo materiał edukacyjny dotyczący przygotowania fotografii do druku. Osoby chętne na druk proszone są o zgłoszenie się podczas zajęć.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii artystycznej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Przydatne mogą być szare i polaryzacyjne filtry fotograficzne.

Gdzie: Sopot • Przystań Rybacka

Czas: 24 listopada 2019. Spotykamy się o 14:00 przy kutrach rybackich.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191124 Sopot. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca

#FotografiaMorza #SeascapePhotography #FotografiaArtystyczna #Sopot #BlackandWhitePhotography #BW #FineArtPhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #Fotografia #NaukaFotografii #WyjazdyFotograficzne #WyprawyFotograficzne #PiotrCwiklinski #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny
line