strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Malowanie Światłem • Kreatywne Techniki

Warsztaty Fotograficzne • 20191122 • 1900 - 2100+/- • Rumia

Fotografia eksperymentalna pozwala na naukę niestandardowych technik i lepszego zrozumienia fotografii. Malowanie światłem jest fascynującą techniką, dzięki niej można tworzyć ciekawe zdjęcia. Malowanie światłem można wykorzystać do prawidłowej ekspozycji, lub uatrakcyjnienia kompozycji np. w astro fotografii lub można ją stosować jako efekt.

Podczas warsztatów nauczymy się obu metod i kilku kreatywnych rozwiązań jak malować i co można ciekawego w ten sposób uzyskać.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka kreatywnej techniki fotograficznej. Malowanie światłem (light painting).

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Latarka.

Gdzie: Rumia.

Czas: 22 listopada 2019. Spotykamy się o 19:00 w holu dworca kolejowego w Rumi.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191122 Rumia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca

#MalowanieSwiatlem #LightPainting #Rumia #LasyGdanskie #TPK #TrojmiejskiParkKrajobrazowy #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #PiotrCwiklinski #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #PromocjaFotografii #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze #PolskaBlogFotograficzny
line