strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Warszawa • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • Fotografia Podróżnicza 20191117 • Warszawa

Safari fotograficzne po Warszawie. Wyjazd fotograficzny podczas którego będziemy eksplorować różne zakštki Warszawy od starówki wpisanej na listę obiektów œwiatowego dziedzictwa UNESCO, przez ciekawe dzielnica po wybrane elementy jak metro, czy fotografia uliczna.

Głównym celem będzie starówka warszawska która jest jednym z 4 rynków w Polsce (Toruń, Kraków, Zamoœć) wpisana na listę dziedzictwa œwiatowego, oraz co nieco pocztówkowych widoków - co może być wyzwaniem w listopadowym krajobrazie.

Z technicznej strony zajmiemy się

• fotografiš architektury - wieżowce i abstrakcje architektoniczne
• reportażem - połšczeniem fotografii ulicznej z obiektami charakterystycznymi dla Warszawy
• fotografiš "pocztówkowš" - ujęcia znanych miejsc na dobrym poziomie w dwóch podejœciach. Około południa i w trakcie zachodu słońca.
• fotografiš ulicznš - wyjazd na ciekawe dzielnice dostarczajšce atrakcyjnych fotografii

Wyjazd fotograficzny:

→ Wyjazd z Gdyni w niedzielę 17 listopada 4:50 przyjazd do Warszawa 09:10
← Powrót z Warszawy w niedzielę 17 listopada 19:00 przyjazd do Gdyni 22:57

Spotykamy się na peronie w Gdyni lub w pocišgu. Program działania ustalimy z uczestnikami wyjazdu, szczególnie w zakresie nauki i stopnia zaawansowania.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwišzania będš na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszš stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty sš obowišzkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywajš się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka przekroju różnych technik fotograficznych od reportażu fotograficznego, fotografii miejskiej, pocztówkowej i nocnej. Wyjazd można potraktować również jako mini kurs fotografii podróżniczej. Wyjazd można także potraktować jak wycieczkę do Warszawy z tš różnicš, że poza starówkš nie zwiedzamy miejsc turystycznie popularnych, tylko miejsca ciekawe z punktu widzenia fotografii.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoœ nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomoœć obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw przydatny, ale nie obowišzkowy. Filtry fotograficzne dla chętnych.

Gdzie: Warszawa.

Czas: 17 listopada 2019. Spotykamy się o 4:45 na peronie w Gdyni Głównej. Lub na miejscu w Warszawie na dworcu Warszawa Centralna 9:15. (Osoby które będš w Warszawie proszone sš o poinformowanie o tym w zgłoszeniu) Planowany pocišg powrotny tego samego dnia 17 listopada o 19:00.

Koszt: Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Opłata za warsztaty fotograficzne. Cena nie zawiera opłaty za przejazd Trójmiasto - Warszawa - Trójmiasto, lokalny transport i wyżywienia, ewentualnych biletów wstępu (Pałac Kultury, wieża widokowa na Placu Zamkowym, etc…); Polecamy bilet weekendowy na przewozy TLK/IC 81zł. Nasz rozkład jest dobrany do tego rodzaju biletu.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191117 Warszawa. Iloœć miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejnoœć zgłoszeń. Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz informację zwrotnš.

Status: wolne miejsca

#WyjazdFotograficzny #Warszawa #FotografiaUliczna #UNESCOWorldHeratigeSite #Reportaż #FotografiaPocztowkowa #StreetPhotography #Warsaw #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #PiotrCwiklinski #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #PromocjaFotografii #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze #PolskaBlogFotograficzny
line