strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Fotografia Uliczna • Gdańsk

Warsztaty Fotograficzne • 20191116 • 1300 - 1500+/- • Gdańsk

Fotografia uliczna w Gdańsku. Podczas warsztatów zajmiemy się różnymi technikami fotograficznymi dotyczącymi fotografii ulicznej. Jak fotografować? Na co zwracać uwagę i jakie elementy będą wpływały na atrakcyjność zdjęć. Dodatkowo zrobimy kilka portretów ulicznych (ang. candid portrait).

Głównym elementem nauki będzie technika fotografowania na ulicy pod kątem reportażu. Zdjęcia z założenia które będziemy chcieli uzyskać będą czarno-białe, lub w określonej tonacji kolorystycznej. Podczas spaceru fotograficznego pojawią się elementy reportażu, portretu ulicznego, pracy z oświetleniem zastanym, oraz rozbudowanej techniki fotografii czarno-białej.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii ulicznej. Reportaż fotograficzny na przykładzie fotografii ulicznej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Dla chętnych fotografujących na czarno-biało zielony filtr fotograficzny.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 16 listopada 2019. Spotykamy się o 13:00 przed Empikiem w tunelu dworca Gdańsk Główny

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191116 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca

#FotografiaUliczna #StreetPhotography #CandidPortrait #Gdansk #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #PiotrCwiklinski #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #PromocjaFotografii #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze #PolskaBlogFotograficzny
line