strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Fine Art • Fotografia Drzew

Warsztaty Fotograficzne • 20191110 • 0820 - 1400+/- • Rozewie

Wyjazd fotograficzny w poszukiwaniu tematu dla fotografii sztuki (fine art). Pierwsza odsłona warsztatów fine art i piękny początek na fotografii drzew w rezerwacie przyrody Przylądek Rozewie.

Podczas warsztatów zajmiemy się pracą z fotografiami które będą stanowić sztukę, czyli takie które z dumą można zawiesić na ścianie i pokazać przyjaciołom i rodzinie, lub wystawić na sprzedaż.

Technicznie zajmiemy się fotografowaniem w różnych technikach od HDR, przez fotografię ze spłaszczonym światłem i nasyceniem, po abstrakcje z imitacją ruchu.

W jaki sposób pracować by uzyskać pożądane efekty? Jak fotografować pod kątem druku fotograficznego? Zajmiemy się metodami kontrolowania światła i jakie tego metody dadzą nam pożądane rezultaty by zdjęcie prezentowało się ciekawie.

Zajęcia przeznaczone dla osób pasjonujących się fotografią, zainteresowanych poznaniem fotograficznych technik użytecznych w fotografii typu fine art.

Wyjazd fotograficzny:

→ Spotykamy się w autobusie PKS Wejherowo. Linia 850 Gdynia - Karwia. Autobus odjeżdża z Gdyni Głównej 8:25. Bilety do Rozewia kosztują około 10zł i należy je zakupić we własnym zakresie. Przejazd PKS-em to odrobina egzotyki i dobry czas na mała integrację, oraz omówienie co nieco warsztatów.

← Powrót z Rozewia o 12:25 około 14:00 w Gdyni. Alternatywna opcja zakłada po wykonaniu zdjęć w rezerwacie przemarsz do Władysławowa i powrót pociągiem, czas powrotu zależny od tempa marszu, okoliczności przyrody i czasu wygrzewania się przy herbacie albo innym smażonym dorszu... :)

Można też przybyć na miejsce we własnym zakresie do Rozewia. Spotykamy się przed latarnią morską Rozewie o 10:00 (przybliżony czas). Osoby które będą na miejscu są proszone o podanie tej informacji w zgłoszeniu na warsztaty/wyjazd fotograficzny.

[] Dla chętnych możliwy jest udział w praktycznych warsztatach Photoshop dla Fotografów • Fine Art. Zajęcia odbędą się 25 listopada 2019 w Sopocie. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: warsztaty.studiopcf.com (zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe).

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii artystycznej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Przydatne mogą być filtry fotograficzne.

Gdzie: Gdzie: Rozewie • Nadmorski Park Krajobrazowy

Czas: 10 listopada 2019. Spotykamy się o 8:25 w autobusie relacji Gdynia - Karwia (linii 650 PK Wejherowo).

Koszt: 100 zł (50zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego. Dodatkowo w cenie warsztatów każdy otrzyma (1x) druk artystyczny zdjęcia wykonanego na warsztatach w formacie 20x30)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191110 Rozewie. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca
#FotografiaArtystyczna #Rozewie #BlackandWhitePhotography #BW #FineArtPhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #Fotografia #NaukaFotografii #WyjazdyFotograficzne #WyprawyFotograficzne #PiotrCwiklinski #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny

line