strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Fotografia Opuszczonych Miejsc

Warsztaty Fotograficzne • 20191103 • 1500 - 1700+/- • Gdynia

Opuszczone miejsca mają w sobie niepowtarzalny klimat, fotografia takich miejsc wiąże się z nutką przygody i poszukiwaniem ciekawych kadrów. Fotograficzne podejście może być od reporterskiego, przez architektoniczne po artystyczne.

Podczas warsztatów zajmiemy się każdym z 3 rodzajów fotografii. Poszukiwanie detali i fotografowanie opowieści na bazie zastanych przedmiotów jest dodatkowo świetnym treningiem dla fotograficznego oka. W fotografii architektury zajmiemy się pracą w technice HDR, oraz abstrakcjami architektonicznymi. Na koniec pobawimy się artystycznym konceptem od zabawy kolorem po zabawę oświetleniem.

Zajęcia przeznaczone dla pasjonatów fotografii. Zajmiemy się nauką technik fotograficznych i eksploracją ciekawego opuszczonego obiektu.

[] Uczestnicy warsztatów otrzymają e-book edukacyjny "Fotografia Opuszczonych Miejsc". Stanowiący materiał edukacyjny jak fotografować las by uzyskać jak najlepsze efekty.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Fotografia Opuszczonych Miejsc. Nauka technik fotograficznych.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw. Latarka.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 3 listopada 2019. Spotykamy się o 15:00 w Gdyni. Lokalizacja spotkania zostanie przesłana uczestnikom warsztatów w emailu zwrotnym wraz z mapą.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191103 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca


#FotografiaOpuszczonychMiejsc #Gdynia #PodziemnaTrasaTurystyczna #HDR #BlackandWhitePhotography #BW #AbandonedPhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #Fotografia #NaukaFotografii #WyjazdyFotograficzne #WyprawyFotograficzne #PiotrCwiklinski #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny
line