strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Makro Fotografia • Kolorowy Las

Warsztaty Fotograficzne • 20191019 • 1400 - 1600+/- • Gdynia

Spacer krawędzią orłowskiego klifu w poszukiwaniu kolorów. Podczas spaceru fotograficznego skupimy się na fotografii makro i pracy z kolorem. W trakcie spaceru zrobimy kilka eksperymentów technicznych z oświetleniem zastanym i sztucznym. Kibicować będą nam miejscowe mysikróliki, które mieszkają w rezerwacie przyrody "Kępa Redłowska", przy odrobinie szczęścia któregoś spotkamy.

Podczas zajęć nauczysz się pracy fotograficznej kolorem, kompozycją obrazu, oraz makro fotografią i technikami oświetleniowymi małych obiektów.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Sopocki Klub Fotograficzny (SKF). Więcej informacji o klubie: skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: facebook.com/SopockiKlubFotograficzny.

[] Informacje o warsztatach: kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: warsztaty.studiopcf.com. Zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Makro fotografia i makro oświetlenie. Zaawansowane elementy fotografii kolorowej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Latarka. Dla chętnych: filtr polaryzacyjny.

Gdzie: Gdynia.

Czas: 19 października 2019. Spotykamy się o 14:00 przed molo w Gdyni Orłowie.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191019 Gdynia. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po zgłoszeniu mailowym otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach.

Status: wolne miejsca


#MakroFotografia #Gdynia #RezerwatKępaRedłowska #FotografiaKoloru #FotografiaKolorowa #FotografiaNatury #FotografiaLasu #FotografiaJesieni #Jesień #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #Fotografia #NaukaFotografii #WyjazdyFotograficzne #WyprawyFotograficzne #PiotrCwiklinski #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny
line