strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Makro Fotografia • Spacer Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20190828 • 1800 - 2000+/- • Rumia

Spacer fotograficzny w poszukiwaniu makro krajobrazów wzdłuż Zagórskiej Strugi. Rzeka ma górski charakter i prędkość, na jej brzegach można spotkać ciekawe rośliny, grzyby i mniejsze zwierzątka idealne na makro portrety.

W trakcie spaceru zrobimy kilka eksperymentów technicznych związanych z oświetleniem. Użyjemy własnego światła by budować ciekawy makro obraz na bazie zastanych scen.

Spacer fotograficzny jest czasem przeznaczonym na zadawanie pytań i uzyskiwaniem odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Podczas zajęć można uzyskać konkretną pomoc w fotografowaniu. Makro fotografia i praca z oświetleniem jest tak naprawdę zaawansowanym warsztatem dotyczącym oświetlenia fotograficznego na przykładzie makro fotografii. Dla pasjonatów makro nie zabraknie makro tematów.

[] Warsztaty Q&A. Po prostu można przyjść by uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania fotograficzne i inne branżowe wskazówki.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Ćwiczenie percepcji fotograficznej. Nauka fotografii abstrakcji na bazie portretu. Podstawy fotografii Fine Art.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Dla chętnych: dowolne filtry fotograficzne.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 18 sierpnia 2019. Spotykamy się o 17:00 na peronie SKM w Gdańsku Zaspie.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20190818 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca


#Gdańsk #AbstrakcjeFotograficzne #Photography #Abstractions #Portrait #PortraitPhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #PiotrCwiklinski #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #WyjazdFotograficzny #WyprawaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze #PhotographyWorkshop #Photography
line