strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Fotografia Lasu • Spacer Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20190821 • 1800 - 2000+/- • Sopot

Spacer fotograficzny ścieżkami Lasów Sopockich. Podczas spaceru fotograficznego skupimy się na fotografii lasu i przyrody. W trakcie spaceru zrobimy kilka eksperymentów technicznych od fotografii makro, przez panoramiczną aż po zaawansowaną pracę z kolorem. Przy odrobinie szczęścia spotkamy mysikróliki i zające.

Spacer fotograficzny jest czasem przeznaczonym na zadawanie pytań i uzyskiwaniem odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Podczas zajęć można uzyskać konkretną pomoc w fotografowaniu.

Podczas spaceru planowo będziemy zajmować się fotografią przyrodniczą, z elementami makro fotografii. Dla chętnych również praca z technikami, HDR, czarno-białą fotografią, oraz kreatywnymi technikami z użyciem filtrów fotograficznych.

[] Uczestnicy warsztatów otrzymają e-book edukacyjny "Fotografia Lasu". Stanowiący materiał edukacyjny jak fotografować las by uzyskać jak najlepsze efekty.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Fotografia krajobrazowa. Fotografia lasu.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Dla chętnych: dowolne filtry fotograficzne.

Gdzie: Sopot.

Czas: 21 sierpnia 2019. Spotykamy się o 18:00 w hali dworca kolejowego w Sopocie.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20190821 Sopot. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca


#Sopot #SpacerFotograficzny #HDR #BlackandWhitePhotography #BW #FotografiaPrzyrody #FotografiaNatury #FotografiaLasu #MakroFotografia #SopockieSzlakiSpacerowe #SzlakTurystyczny #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #Fotografia #NaukaFotografii #WyjazdyFotograficzne #WyprawyFotograficzne #PiotrCwiklinski #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny
line