strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Elena Shumilova • Styl Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • Master Class Photography • 20190629 • 1800 - 2000+/- • Gdańsk

Fotografia portretowa dzieci w plenerze. Warsztaty fotograficzne przeznaczone do nauki stylu fotograficznego używanego przez Elene Shmilova. Elena fotografuje dzieci w ciekawym stylu i w dość unikatowy sposób. Zobacz oryginalne zdjęcia Eleny Shumilovej: eshumilova.com, oraz 500px.com/elenashmilova

Technika Eleny składa się z 4 głównych komponentów i są to: miękkie światło, pomniejszona głębia ostrości, oraz styl ubrań, które w swojej prostocie tworzą mocny obraz. Podczas warsztatów omówimy każdy z tych elementów, oraz jak je połączyć.

Następnie zrobimy serię zdjęć które będą gotowe na poziomie fotografii - oraz zrobimy drugą serię fotografii które będą stanowiły półprodukt do dalszej obróbki cyfrowej.

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, których interesuje fotografia portretowa i chcą poszerzyć swój warsztat fotograficzny o nowe techniki, uzupełnić wiedzę, lub podjąć swoje pierwsze kroki w fotografii portretowej w kierunku profesjonalnej produkcji fotograficznej.

[] Uczestnicy otrzymają materiał edukacyjny dotyczący fotografii portretowej.

[] Obróbka cyfrowa zdjęć portretowych odbędzie się 1 lipca 2019. Zajęcia z obróbki są dla uczestników warsztatów oraz dla osób które tylko interesuje obróbka cyfrowa portretów dziecięcych. Zajęcia z obróbki cyfrowej są dodatkowo płatne 50 zł dla uczestników warsztatów oraz 100zł dla osób, które nie biorą udziału w warsztatach fotograficznych tylko z obróbki cyfrowej. Zajęcia trwają 2 godziny i program jest dość intensywny. Dobrze jest zabrać ze sobą notes by zapamiętać wszystkie niuanse. Zgłoszenia emailem na adres: warsztaty@studiopcf.com o tytule: 20190701 PSDF. Obróbka cyfrowa z użyciem Adobe Photoshop.

[] Uczestnicy otrzymają 50% zniżki na zestaw presetów do Adobe Lightroom, Adobe Photoshop, oraz Camera RAW do fotografii portretowej, oraz dodatkowo dla fotografii czarno-białej presety Silver Efex Pro 2. (https://studiopcf.com/DigitalLibrary)

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF.

Cel: Nauka fotografii portretowej dzieci w stylu Eleny Shumilovej.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Aparat fotograficzny powinien być wyposażony w gorącą stopkę (hot shoe) pozwalający na podłączenie do lampy błyskowej. Osoby, które posiadają własne lampy, mogą je przynieść, w ten sposób możesz doskonalić technikę pracy z własnym sprzętem.

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 29 czerwca 2019. Spotykamy się o 18:00 w Parku Reagana w Gdańsku Przymorzu. Dokładna lokalizacja zostanie przesłana uczestnikom warsztatów fotograficznych.

Koszt: 100 zł (50 zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20190629 Portret. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca


#FotografiaPotretowa #PortraitPhotography #PlenerFotograficzny #NowoczesnyPortret #FotografiaDzieci #StylFotograficzny #ElenaShumilova #ProfesjonalnaFotografia #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #PiotrCwiklinski #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #WyjazdFotograficzny #WyprawaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze #PhotographyWorkshop #Photography
line