strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Malbork • Wyjazd Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • 20190623 • 1340 - 2200+/- • Malbork

Wyjazd Fotograficzny do Malborka połączona ze zwiedzaniem Zamku w Malborku. Zwiedzamy zamek i uczymy się fotografii architektury wnętrz. Po zamknięciu zamku zrobimy serię ujęć od strony Nogatu, skąd zamek wygląda najbardziej imponująco.

Dla pasjonatów historii i zamków krzyżackich dobra okazja do ponownej wizyty w Malborku. Dla fotografów świetna okazja na zrobienie zdjęć jednej z największych atrakcji turystycznych w Polsce. Zamek wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO z powodu swojej unikatowości jest równie cennym obiektem dla fotografów.

Fotograficznie zamek jest ciekawym obiektem i jednocześnie dość trudnym do fotografowania. Podczas warsztatów nauczysz się techniki fotografii architektury wnętrz, od ujęć prostych, przez panoramiczne, aż po HDR (High Dynamic Range).

Przybliżony program wyjazdu:

Zamek w Malborku. Fotografia wnętrz i zamku na zewnątrz. Fotografujemy zamek w zmieniającym się oświetleniu do około 20:00. Około 18:00 zrobimy mała przerwę na kawę i coś na ząb w restauracji zamkowej (dla chętnych). Wyjazd powrotny z Malborka o 20:17, lub 20:58 do Trójmiasta.

Spotykamy się w Gdyni Głównej (13:40), lub w pociągu w kierunku Malborka (13:48 z Gdyni Głównej), lub w Malborku (15:10) most/kładka na Nogacie.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii architektury wnętrz. Fotografia pocztówkowa.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny. Dla chętnych: filtry fotograficzne: CPL, kolorowe

Gdzie: Malbork

Czas: 23 czerwca 2019. Spotykamy się w Gdyni Głównej o 13:40 lub w pociągu do Malborka, lub w Malborku.

Koszt: 50 zł

Dodatkowe koszty we własnym zakresie jak: opłata za przejazd Trójmiasto - Malbork - Trójmiasto (np. bilet weekendowy na PKP Przewozy Regionalne typu mini-turystyczny to koszt 39 zł), oraz koszt bilet wstępu na Zamek w Malborku (45 zł).

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20190623 Malbork. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca


#Malbork #ZamekMalbork #ZamekKrzyżacki #FotografiaPocztówkowa #FotografiaArchitektury #UNESCOWorldHeritageSite #UNESCO #TeutonicCastle #Poland #ArchitecturePhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #PiotrCwiklinski #WarsztatyFotograficzne #NaukaFotografii #WyjazdFotograficzny #WyprawaFotograficzna #Fotografia #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny #PTTK #PTTKSopot #PolskieTowarzystwoTurystycznoKrajoznawcze #PhotographyWorkshop #Photography
line