strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Wieżowce Trójmiasta • Spacer Fotograficzny

Warsztaty Fotograficzne • Pytania i Odpowiedzi • 20190619 • 2000 - 2200+/- • Gdańsk

Spacer fotograficzny w poszukiwaniu Trójmiejskich wieżowców. Podczas spaceru fotograficznego skupimy się na fotografii architektury i fotografowaniu obiektów które często nie mieszczą się w kadrze ze względu na wielkość. W trakcie spaceru zrobimy kilka eksperymentów technicznych jak sobie radzić z gabarytami budowli. Następnie zrobimy małe polowanie na detale architektoniczne, które trenuje spostrzegawczość fotograficznego oka.

Spacer fotograficzny jest czasem przeznaczonym na zadawanie pytań i uzyskiwaniem odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Podczas zajęć można uzyskać konkretną pomoc w fotografowaniu.

Podczas spaceru planowo będziemy zajmować się fotografią architektury, z elementami fotografii abstrakcji. Dla chętnych również praca z technikami, HDR, czarno-białą fotografią, oraz kreatywnymi technikami z użyciem filtrów fotograficznych.

[] Warsztaty Q&A. Po prostu można przyjść by uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania fotograficzne i inne branżowe wskazówki.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka różnych technik fotograficznych. Spotkanie w formie spaceru Q&A.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Statyw i filtry mogą być przydatne, jeśli chcesz się nauczyć używać ich, lub planujesz pracę z długimi czasami. Zajęcia odbywają się w trakcie zachodu słońca (golden hour).

Gdzie: Gdańsk.

Czas: 19 czerwca 2019. Spotykamy się o 20:00 na peronie Gdańsk Przymorze (UG).

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20190619 Gdańsk. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca


#Gdańsk #SpacerFotograficzny #HDR #BlackandWhitePhotography #BW #FotografiaArchitektury #FotografiaMiejska #Architecture #ArchitecturePhotography #CityscapePhotography #SKF #SopockiKlubFotograficzny #StudioPCF #WarsztatyFotograficzne #Fotografia #NaukaFotografii #WyjazdyFotograficzne #WyprawyFotograficzne #PiotrCwiklinski #KreatywnaFotografia #PolskaBlogFotograficzny
line