strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Podstawy Fotografii • Ekspozycja Fotograficzna

Warsztaty Fotograficzne • 20190604 • 2000 - 2200+/- • Sopot

Czas naświetlania ekspozycji fotograficznej w skrócie: czas, ekspozycja, lub naświetlanie. Czas w jakim naświetla się ekspozycja jest zależny od efektu jaki chcesz osiągnąć. Czas decyduje o tym ile światła wpadnie na materiał światłoczuły i decyduje o oświetleniu Twojego zdjęcia.

Jedno z najpopularniejszych pytań wśród fotografów rozpoczynających swoją foto-przygodę to "jaki czas ustawić żeby zrobić takie, czy inne zdjęcie?" Na to pytanie odpowiemy sobie podczas zajęć. Dodatkowo przed warsztatem praktycznym odbędą się zajęcia teoretyczne - zapraszam wszystkich chętnych na darmowe warsztaty w Sopotece: 4 czerwca w godzinach 18:00 - 19:50. Więcej informacji na stronie: warsztaty.studiopcf.com (zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe)

Rozumienie ekspozycji fotograficznej w maksymalnie dobry sposób jest punktem obowiązkowym każdego fotografia. Brak wiedzy na ten temat przekłada się na wygląd zdjęć, podejmowane decyzje w różnych scenariuszach fotograficznych, które nie owocują pożądanymi rezultatami. Podczas zajęć skupimy się na ekspozycji która wpływa na jakość światła na zdjęciach.

Warsztaty nie są skierowane tylko dla osób rozpoczynających przygodę z fotografią, ale także od osób które pragną zweryfikować swoją wiedzę lub ją uzupełnić. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich którzy budują solidne podstawy techniki fotograficznej oraz oświetlenia fotograficznego.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka ekspozycji fotograficznej i kontroli oświetlenia z poziomu aparatu fotograficznego.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, statyw, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Sopot.

Czas: 4 czerwca 2019. Spotykamy się o 20:00 w hali dworca w Sopocie.

Koszt: 30 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20190604 Ekspozycja. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca


line