strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Nauka Fotografii • Kierunek Fotograficzny

Teoria Fotografii • Warsztaty Fotograficzne • 20190106 • 1900 - 2100+/- • Rumia

Nauka fotografii jest prosta i skomplikowana jednocześnie. Niekiedy ta złożoność przesłania prostotę i do tego w chaosie sprzecznych informacji trudno odnaleźć właściwy kierunek. Czym jest właściwy kierunek w fotografii? To kierunek który pomoże Ci w nauce fotografii w taki sposób że uczysz się jak najwięcej jednocześnie robisz to co Cię pasjonuje. Łączysz formę nauki z zabawą/pasją. Następnie posiadając określony kierunek wiesz dokąd idziesz.

"Jeśli nie wiesz dokąd idziesz, możesz dojść gdzieś indziej" Miś Yogi

Warsztaty polegają na asyście w planowaniu kierunku działań fotograficznych, które pomogą Ci rozwijać umiejętności fotograficzne na następne 3-6 miesięcy. Na przestrzeni tego czasu możesz monitorować postępy w swojej fotografii. Podczas warsztatów dowiesz się na co zwrócić uwagę i jak ukierunkować działania by były efektywne. Dodatkowo dla uczestników warsztatów możliwość podsyłania swoich prac do konstruktywnej krytyki, w ramach której otrzymasz komentarz zwrotny w formie inspiracji i stymulacji do myślenia nad podesłaną pracą (3 zdjęcia miesięcznie w zdeklarowanym terminie 3/6 miesięcy).

Warsztaty skierowane dla osób które poważnie traktują fotografię jako zawód, lub zaawansowane hobby.

[] Uczestnicy otrzymają pakiet inspiracji w wybranej niszy fotograficznej w formie wyselekcjonowanych zdjęć pod kątem jakości, treści, stopnia trudności realizacji i unikatowości. Pakiet inspiracji może służyć do pobudzania kreatywności, lub stworzenia duplikatu zdjęcia we własnym zakresie.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF.

Cel: Nauka fotografii. Rozważania i odpowiedzi na pytania między innymi jaki obrać kierunek w fotografii? Jak go wytyczyć i jakie należy zdobyć umiejętności, by być dobrym fotografem? Jak skrócić czas nauki i osiągać zamierzone efekty?

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie)

Gdzie: Rumia

Czas: 6 stycznia 2019. Spotykamy się o godzinie 19:00 w restauracji "Credence" ul. Dąbrowskiego 8.

Koszt: 50 zł (30 zł dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20190106 Yogi. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: wolne miejsca


line