strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Wyjazd Fotograficzny • Kościerzyna

Warsztaty Fotograficzne • Reportaż • 20180819 • 0700 - 1500+/- • Kościerzyna

Reportaż fotograficzny Kościerzyna. Podczas spaceru fotograficznego stworzymy reportaż z miasta z uwzględnieniem głównych jego zabytków i fotografii ulicznej. Dodatkowo zrobimy sobie wycieczkę do skansenu kolejowego w Kościerzynie.

Podczas warsztatów skupimy się na reportażu fotograficznym, ale z racji na szerokie spektrum krajobrazu i zabytków poruszymy też nieco inne techniki fotograficzne na życzenie uczestników warsztatów.

07:20 wyjazd z Gdynia do Kościerzyny (lub 9:10 w Kościerzynie)
13:26 wyjazd z Kościerzyny do Gdyni, przyjazd do Gdyni 15:01*
15:24 wyjazd z Kościerzyny do Gdyni, przyjazd do Gdyni 17:06 alternatywna godzina powrotu

*jeśli będzie atrakcji wystarczająco dużo jest szansa że wrócimy późniejszym pociągiem, ale jeśli ktoś będzie chciał wrócić o wybranej godzinie nie stanowi to przeszkód a udział w nadprogramowym fotografowaniu jest dobrowolny

[] Wyjazd fotograficzny jest częścią projektu fotograficznego "Kaszuby". Wybrane zdjęcia uczestników zostaną włączone do projektu fotograficznego. Szczegółowe informacje dotyczące projektu i warunków udziału w nim zostaną przekazane uczestnikom warsztatów.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauczysz się różnych technik fotograficznych od reportażu fotograficznego, fotografii krajobrazowej, pocztówkowej i HDR w skansenie kolejowym. Wyjazd można także potraktować jak wycieczkę do Kościerzyny.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Kościerzyna

Czas: Czas: 19 sierpnia 2018. Spotykamy się o 7:15 na peronie w Gdyni Głównej. Lub na miejscu w Kościerzynie o 9:10. (Osoby które będą w Kościerzynie proszone są o poinformowanie o tym w zgłoszeniu) Planowany pociąg powrotny jest o 13:26, ale jest możliwość że będziemy wracać późniejszym pociągiem.

Koszt: Koszt: 30 zł

Dodatkowy koszt biletu za przejazd na trasie Gdynia - Kościerzyna - Gdynia. Opcja alternatywna bilet weekendowy "mini-turystyczny" na cały weekend od piątku od godziny 18:00 do poniedziałku do godziny 6:00. Oraz bilet wstępu do Skansenu Kolejowego ok 10 zł.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20180819 Kościerzyna. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: są wolne miejsca


line