strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Wyjazd Fotograficzny • Kartuzy

Warsztaty Fotograficzne • 20180818 • 0910 - 1530+/- • Kartuzy

Reportaż fotograficzny Kartuz. Podczas spaceru fotograficznego stworzymy reportaż z miasta z uwzględnieniem głównych jego zabytków i fotografii ulicznej. Dodatkowo zrobimy sobie mały spacer do rezerwatu przyrody "Zamkowa Góra" lub "Stare Modrzewie".

Podczas warsztatów skupimy się na reportażu fotograficznym, ale z racji na szerokie spektrum krajobrazu, zabytków i rezerwatu przyrody poruszymy też nieco inne techniki fotograficzne na życzenie uczestników warsztatów.

09:10 wyjazd z Gdańska Wrzeszcza do Kartuz
13:31 wyjazd* z Kartuz do Gdańska Wrzeszcza

*jeśli będzie atrakcji wystarczająco dużo jest szansa że wrócimy późniejszym pociągiem, ale jeśli ktoś będzie chciał wrócić o wybranej godzinie nie stanowi to przeszkód a udział w nadprogramowym fotografowaniu jest dobrowolny

[] Wyjazd fotograficzny jest częścią projektu fotograficznego "Kaszuby". Wybrane zdjęcia uczestników zostaną włączone do projektu fotograficznego. Szczegółowe informacje dotyczące projektu i warunków udziału w nim zostaną przekazane uczestnikom warsztatów.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauczysz się różnych technik fotograficznych od reportażu fotograficznego, fotografii krajobrazowej, pocztówkowej i makro w rezerwacie przyrody. Wyjazd można także potraktować jak wycieczkę do Kartuz.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Kartuzy

Czas: 18 sierpnia 2018. Spotykamy się o 9:10 na peronie PKM w Gdańsku Wrzeszczu. Lub na miejscu w Kartuzach o 10:10. (Osoby które będą w Kartuzach proszone są o poinformowanie o tym w zgłoszeniu) Planowany pociąg powrotny jest o 13:31, ale jest możliwość że będziemy wracać późniejszym pociągiem.

Koszt: Koszt: 30 zł

Dodatkowy koszt biletu na trasie Gdańsk - Kartuzy - Gdańsk. Opcja alternatywna bilet weekendowy "mini-turystyczny" na cały weekend od piątku od godziny 18:00 do poniedziałku do godziny 6:00.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20180818 Kartuzy. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: są wolne miejsca


line