strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Warsztaty Fotograficzne • Portret Matki

Warsztaty Fotograficzne • Sesja Zdjęciowa • 20180520 • 1300 - 1800+/- • Gdynia

Warsztaty dla uhonorowania Dnia Matki. Jeśli zastanawiasz się jak sfotografować mamę i nie masz na to pomysłu? Chcesz skomplikować swoje życie? Zapraszam na warsztaty fotograficzne "Portret Matki".

Warsztaty rozpoczniemy od adaptacji przestrzeni pod kątem produkcji fotograficznej. Zostanie wyjaśnione wszystko krok po kroku co i dlaczego oraz w jakim celu. W ten sposób możesz nauczyć się jak tworzyć "studio fotograficzne" pod sesję zdjęciową - zamiast korzystać z białego tła :)

W następnym kroku omówimy pracę z modelką jak się komunikować, w jaki sposób wydobyć odpowiednią mimikę i "atmosferę" zdjęcia. Oraz kilka psychologicznych zabiegów niezbędnych w palecie każdego fotografa portretowego.

Sesja fotograficzna "Portret Matki". Zrealizujemy zdjęcia zgodnie z założeniami wszystkich uczestników warsztatów. (Zapraszam na Zajęcia Teoretyczne 20180518)

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich interesujących się portretem. Warsztaty fotograficzne "Portret Matki" będą przykładem zaawansowanej produkcji fotograficznej rozbitej na części pierwsze tak by pomóc w zrozumieniu poczatkującym fotografom zrozumieć poszczególne elementy i ich znaczenie. Dla zaawansowanych fotografów będzie możliwość zweryfikowania wiedzy i uzupełnienia jej o kreatywne elementy, oraz zrobienie kolejnego zdjęcia do portfolio.

Dla najlepszych rezultatów polecam skorzystać z całego spektrum zajęć: teoria - praktyka - obróbka cyfrowa.

[] 18 maja odbędą się warsztaty teoretyczne dotyczące "Portretu Matki". Na zajęciach omówimy różne aspekty sesji fotograficznej i zaplanujemy zdjęcia.

Więcej informacji: http://warsztaty.studiopcf.com/20180518_Portret.html

[] 21 maja odbędą się warsztaty z obróbki cyfrowej "Portret Matki" podczas których będziemy zajmiemy się podstawową obróbką portretu (korekta), dodaniem efektów fotograficznych (zgodnie z indywidualnym założeniem) i przygotowaniem zdjęć do druku.

Więcej informacji: http://warsztaty.studiopcf.com/20180521_Portret.html

[] Fotografia Portretowa. Każde warsztaty mają zupełnie inny charakter i uczą czegoś innego nawet jeśli tematyka zajęć jest podobna.

Warsztaty organizowane przez Studio PCF.

Cel: Praktyczna nauka fotografii portretowej, oraz tworzenia przestrzeni fotograficznej.

Wymagania: aparat fotograficzny

Gdzie: Gdynia

Czas: 20 maja 2018. Spotykamy się o 13:00 w Gdyni. (miejsce sesji zdjęciowej i spotkania ustalimy na zajęciach 20180518)

Koszt: 250 zł (dla członków Sopockiego Klubu Fotograficznego 130zł)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20180520 Portret. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: są wolne miejsca
Sopocki Klub Fotograficznyline