strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Warsztaty Fotograficzne • Fotografia Portretowa Dzieci

Warsztaty Fotograficzne • 20180513 • 1400 - 1700+/- • Puck

Portretowanie dzieci to hobby niejednego rodzica. Portret, także stał się komercyjnym zajęciem, wielu fotografów, odkąd 10000 pstrykniętych zdjęć, nie jest tym samym, co profesjonalny portret.

Podczas warsztatów nauczymy się jak robić zdjęcia dzieci. Zaczniemy od podstawowych technik przez istotne elementy, aż po wybrane zaawansowane techniki. Poziom zostanie dopasowany do uczestników warsztatów.

Proces Fotograficzny o Nauka fotografii portretowej rozpoczyna się od teorii na której planujemy co zostanie zrealizowane - następnie realizujemy zaplanowane pomysły, utrzymując przy tym otwarty umysł na spontanicznie rysujące się sytuacje. Fotografujemy mając cel i klarowną wizję. Kolejny etap to obróbka cyfrowa w której korygujemy obraz, nakładamy efekty zaplanowane przed sesją oraz przygotowujemy zdjęcie do druku.

[] Uczestnikom zostaną przekazane materiały edukacyjne do dalszego doskonalenia umiejętności w zakresie Fotografii Portretowej Dzieci.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie.

[] Przed warsztatami istnieje możliwość udziału w warsztatach teoretycznych (11 maja) dotyczących Fotografii Portretowej Dzieci.

Więcej informacji: http://warsztaty.studiopcf.com/20180511_Portret.html

[] Następnego dnia (14 maja) będą zajęcia z obróbki cyfrowej dotyczącej fotografii portretowej. Podczas zajęć użyjemy zdjęć z sesji Fotografii Portretowej Dzieci.

Więcej informacji: http://warsztaty.studiopcf.com/20180514_Portret.html

Warsztaty organizowane przez Studio PCF.

Cel: Nauka fotografii portretowej dzieci.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, teleobiektyw, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Udział w zajęciach teoretycznych 20180511.

Gdzie: Puck

Czas: Czas: 13 maja 2018. Warsztaty trwają od 14:00 do 17:00+/-

Koszt: 130 zł

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20180513 Portret. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy otrzymają dodatkowe informacje dotyczące przygotowania się do warsztatów, oraz mapę z miejscem spotkania i wskazówki dojazdu.

Status: są wolne miejsca
Warsztaty Fotografii Portretowej
line