strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Majówka Fotograficzna • Kaszubski Park Krajobrazowy

Warsztaty Fotograficzne • 20180512 • 0715 - 2000+/- • Kaszubski Park Krajobrazowy

Majówka Fotograficzna połączona z wycieczka rowerową przez Kaszubski Park Krajobrazowy. Spotykamy się w Gdyni Głównej (7:15), lub w pociągu w kierunku Kościerzyny (07:23).

Zabieramy rower i sprzęt fotograficzny. Przejedziemy trasę przez park krajobrazowy w poszukiwaniu wiosny.

Przybliżony program wyjazdu:

Rozpoczynamy śniadaniem nad jeziorem małym piknikiem (jedzonko we własnym zakresie). Następnie odwiedzimy ogród botaniczny w Gołubiu. W ogrodzie skupimy się na makro fotografii. Następnie leśne kamienne kręgi, rezerwat przyrody "Ostrzycki Las", Ostrzyce, Ręboszewo, Chmielno i Kartuzy. Po drodze nie zabraknie malowniczych krajobrazów w sam raz na portfolio fotograficzne pod hasłem "Kaszuby".

[] Planowana trasa: Gołubie - Kartuzy

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Osoby towarzyszące uczestnikom warsztatów, lub osoby tylko zainteresowane wycieczką rowerową mogą brać udział w Majówce Fotograficznej.

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Cel: Nauka fotografii krajobrazu i makro fotografii.

Wymagania: chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie, rower, względnie dobra kondycja fizyczna, umiejętność jazdy na rowerze (mała sugestia dotycząca kasku rowerowego… kask najlepiej zostawić w domu, lub poprawić umiejętności jazdy rowerem :))

Gdzie: Kaszubski Park Krajobrazowy

Czas: 12 maja 2018. Spotykamy się w Gdyni Głównej o 7:15

Koszt: 30 zł

Dodatkowy koszt bilet kolejowy na przejazd i rower. Na trasie: Gdynia - Gołubie. Bilet wstępu do ogrodu botanicznego Gołubie, przejazd SKM na trasie Kartuzy - Trójmiasto.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20180512 Majówka. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Status: są wolne miejsca
Sopocki Klub Fotograficznyline