strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Warsztaty Fotograficzne • Fotografia Portretowa Dzieci

Praktyczne Warsztaty Fotograficzne • 20180501 • 1300 - 1600+/- • Gdańsk

Portretowanie dzieci to hobby niejednego rodzica. Portret, także stał się komercyjnym zajęciem, wielu fotografów, odkąd 10000 pstrykniętych zdjęć, nie jest tym samym, co profesjonalny portret.

Podczas warsztatów nauczymy się co decyduje o tym czy portret jest "profesjonalny" czy "amatorski". W jaki sposób wykonać zdjęcia, które robią dobre wrażenie, czego unikać a czego używać. Zaczniemy od podstaw przez istotne elementy, aż po wybrane zaawansowane techniki. Poziom zostanie dopasowany do uczestników warsztatów.

Portret będzie realizowany z użyciem zastanego światła i oświetlenia studyjnego w plenerze. Posiadanie aparatu fotograficznego, który potrafi synchronizować się z lampą błyskową ułatwi pracę i pomoże osiągnąć pożądane efekty.

[] Uczestnikom zostaną przekazane materiały edukacyjne do dalszego doskonalenia umiejętności w zakresie Fotografii Portretowej Dzieci.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie.

[] Przed warsztatami istnieje możliwość udziału w warsztatach teoretycznych (29 kwietnia) dotyczących fotografii portretowej dzieci.

Więcej informacji: http://warsztaty.studiopcf.com/20180429_Portret.html

[] Następnego dnia (2 maja) będą zajęcia z obróbki cyfrowej dotyczącej fotografii portretowej. Między innymi portretu dziecięcego. Przykładami do obróbki cyfrowej portretu będą zdjęcia z warsztatów "Fotografia Dzieci".

Więcej informacji: http://warsztaty.studiopcf.com/20180502_Portret.html

Warsztaty organizowane przez Studio PCF.

Cel: nauka fotografii portretowej dzieci.

Wymagania: chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie.

Gdzie: Gdańsk

Czas: 1 maja 2018. Warsztaty trwają od 13:00 do 16:00+/-

Koszt: 130 zł

Zgłoszenia: emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20180501 Portret. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy otrzymają dodatkowe informacje dotyczące przygotowania się do warsztatów, oraz mapę z miejscem spotkania i wskazówki dojazdu.

Status: są wolne miejsca
Sopocki Klub Fotograficznyline