strona główna | Studio PCF
logo
warsztaty fotograficzne • wyjazdy fotograficzne • kursy fotograficzne • materiał edukacyjny • inspiracje

Wyjazd Fotograficzny • Tatrzański Park Narodowy

Weekend Fotograficzny • 20180413 - 20180416 • Tatrzański Park Narodowy

Mini-wyprawa fotograficzna do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Wybieramy się by fotografować wiosnę w Tatrach. Przemierzymy Dolinę Kościeliską w poszukiwaniu krokusów i zakończymy dzień nocną fotografią gwiazd na Smreczyńskim Stawem. Następnego dnia fotografujemy Dolinę Tomanową i Pyszniańską przygryzając śniadanie nad potokiem. W połowie dnia przeniesiemy się do Zakopanego gdzie będzie czas na miejscową golonkę lub wjazd na Kasprowy Wierch dla chętnych.

[] Dla chętnych wjazd kolejką linową na Kasprowy Wierch i fotografowanie ośnieżonych Tatr.
(Dodatkowy koszt biletu na kolejkę linową ok. 63 zł z legitymacją PTTK -10%)
[] Dla chętnych będą odbywały się zajęcia z obróbki cyfrowej.

[] Uczestnikom zostaną przekazane materiały edukacyjne do dalszego doskonalenia umiejętności.

[] Poziom zostanie dostosowany do uczestników warsztatów. Pomoc i rozwiązania będą na indywidualnym poziomie na tyle na ile to możliwe.

[] Wyjazd odbywa się w bardzo małej grupie.

Szczegółowy program wyjazdu: dostępny na życzenie: skf@studiopcf.com

Warsztaty organizowane przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF. Wyjazd odbywa się niezależnie od pogody.

Cel: nauka fotografii krajobrazowej połączone z obróbką cyfrową. Fotografujemy Tatrzański Park Narodowy oraz aktywnie regenerujemy siły w naturze.

Wymagania: chęć nauczenia się czegoś nowego (niezmiennie), aparat fotograficzny, znajomość obsługi własnego aparatu fotograficznego na podstawowym poziomie. Laptop dla osób zainteresowanych obróbką cyfrową, z zainstalowanym oprogramowaniem. Statyw i filtry fotograficzne, dla osób mających poważne podejście do fotografii. Zapasowe baterie i karty pamięci mogą być także użyteczne.

Gdzie: Zakopane • Tatrzański Park Narodowy

Wyjazd: Wyjazd z Rumi (22:45), z Gdyni Głównej (23:15) z Sopotu (23:35) w piątek 13 kwietnia 2018. Powrót w poniedziałek 7:00 w Gdyni 16 kwietnia 2018.

Czas: 13 do 16 kwietnia 2018

Koszt: 150 zł
Wyżywienie i koszt transportu we własnym zakresie: Bilet PKP "weekendowy" kosztuje około 80 zł i działa na cały kraj od 19 w piątek do 5 rano w poniedziałek. Koszt przejazdu: Gdynia - Kraków - Gdynia (ok. 100 zł); Kraków - Zakopane - Kraków (ok. 40zł) Zakopane - Kościelisko - Zakopane (ok. 20zł) Dla chętnych wjazd na Kasprowy Wierch (63zł w obie strony z legitymacją PTTK -10%) . Cały wyjazd kosztuje około 400 zł + wyżywienie.

Zgłoszenia: Zgłoszenia: emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20180413 Tatry. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia najpóźniej do końca czwartku 12 kwietnia 2018. Wyjazd uzależniony jest od ilości chętnych.

Status: są wolne miejsca
Sopocki Klub Fotograficznyline